SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Bilmek İstediğiniz 10 Canlı Arkadaş Sohbet Kuralları

Sosyal Ağlar!

Tamamen erkek bir çevrede çalışmadığınız sürece – örneğin, bir ürologların ofisi, NASCAR yarış pisti veya sığır eti ve yabanmersini evi – bir erkekle tanışma arayışınız sizi İnternet’e götürecektir . İyi haber şu ki, binlerce randevuyu çevrimiçi bulup, hepsi randevulacak. Öte yandan, saatlerce süren ve buğdayın samandan nasıl ayrılacağını öğrenmek için hazırlıklı olun. İşte siber bilgi kullanımının dozu ve yapılmaması gerekenler hakkında bir çarpışma kursu . sohbet odaları vede güzel konuşan insnaların bir arada olduğu site.

Profilinizle Dürüst Olun

DO son fotoğraf yayınlayın ve kendiniz dürüst bir açıklama yazın. Adam arkadaşlarımızdan biri muhteşem, sarışın, bikini kaplı bir modelin resmini salladı. Bir Cameron Diaz benzemesi bekleniyorsa, moo-moo’da ölümcül bir obez kadınla tanıştığı için şok oldu. Üç kadeh tekila düşürdü ve kaçtı. Öte yandan, resimlerimize benzeyen rahatlamış ve sevinmiş erkeklerle çıktık. (Bize inanın Cameron değiliz.) Crème brulée’de kalabilecekleri için minnettarlardı.

YAPMAYIN safça onun fotoğraf sizinki olarak güncel ve doğru olarak olduğunu varsayalım. Vuruşu tamamen insan gibi görünen normal bir adamla görüşmeyi kabul ettik. Etinde, Drakula için bir ağız dolusu çürümüş, kahverengi, sivri dişleri ile geçebilirdi. Photoshop’un gücünü asla küçümsemeyin.

DO öğrenmek profilleri kalma lingo . Örneğin:

 • Kendisini “sevimli” olarak nitelendiriyor 
  Tercüme: tombul.
 • “Bana çok yakışıklı olduğum söylendi” yazıyor. 
  Tercüme: annesi tarafından.
 • “Büyük Bir Kuruluş için Stratejik Planlama Genel Müdür Yardımcısı” 
  dır . Tercüme: Merkezinde bulunan bazı cockamamie işlerinde serbest meslek sahibi.

YAPMAYIN bayat kuşatılıyoruz, gereksiz “çiçekler ve mumlarla yemekleri ile hayallerimin kadını kaçırmak Looking” gibi hatlarda gelene Ve “şömine önünde sizinle yatmak” için söz mükemmel yabancılara dikkat ve “sahilde gün batımı yürüyüşlerinin tadını çıkarın.” Bu adamların kafasında bir şey var.

Bu yüzden Kadınlar Ne Duymak İstiyor 101 dersi verdiler.Do gerçek olamayacak kadar iyi geliyor eğer matematik tazelemek:

 • Boyundan üç santim çıkarın.
 • Kilosunu ikiye katla.
 • Gelirini yarıya indir.
 • Yaşına bir on yıl ekle.

Daha Fazla Resimlere Bakın

YAPMAYIN fotoğrafları dayalı tarihlerini seçersiniz. İnternet profilleri arasında gezinmek, Brad Pitt’in benzerlerini seçmek ve gerisini atlamak çok kolaydır. Unutma, gerçek erkekler saçlarını kaybeder ve aşk tutamakları yetiştirir, ancak onlarla şahsen tanışırsanız, onları çekici bulabilirsin. Ayrıca, bizim gibi bir şeyseniz, muhtemelen Angelina gibi görünmüyorsunuz.

Sohbeti Telefona Taşı

DO cep telefonuna e-posta görüşmesini taşımak. Bazı insanlar harika yazarlar, hatta onlar için hayalet yazan bir arkadaş bile var. Bir telefon görüşmesinde, kişiliğinizin tıklayıp tıklamadığına dair daha iyi bir fikir edineceksiniz. Ayrıca bir kişiliği bile olup olmadığını öğreneceksiniz. Not: Golf vuruşuyla ilgili monologu sırasında saatinizi kontrol ediyorsanız ve sinyalinizi kaybetmeniz için dua ediyorsanız, bu kötü bir işarettir.

Dikkatli ol

YAPMAYIN böyle ev telefon numarası, soyadı veya soyadınızı içeren bir e-posta adresi olarak, adresiniz, yol açabilecek herhangi bir kişisel bilgi yaşamak ya da bu konuda nerede açıklamaktadır.

İnternetteki çoğu erkek senin kadar normal olsa da, bir kutu Godiva çikolata taşıyor olsa bile, Hannibal Lecter’in kapı zilini çalmasını istemiyorsun. Yer mantarı olsalar bile.

DO kimya manyetik olabilir ama ağırdan almak. İlk birkaç buluşma için halka açık bir yerde buluşalım. Onun hakkında daha fazla şey bildiğiniz zaman, sizi evinizden alıp bırakabilir, ancak onu henüz davet etmeyin – acilen banyonuzu kullanması gerektiğini iddia etse bile. Arkadaşımız ilk buluşmada bu hileye düştü ve ayrılırken elini uzattığında aniden Fransız öpücüğü verdi, yüzünün her tarafına sallandı. Yum.

Odaklanmış Kal

YAPMAYIN çevrimiçi baştan dolu bir şekerci dükkanında bir çocuk gibi davranırlar. Güzel, samimi bir adamla tanıştınız ve onunla çıkmakta iyi vakit geçiriyorsanız, bir düzine yeni baştan çıkarıcı suratçı ile flört etmek için eve döndüğünüzde bilgisayarınıza uçmayın.

İnternette, pürüzsüz konuşan adamların smorgasbordunun dikkatini dağıtmak, sadece Bay Hakkı olanın görüşünü kaybetmek kolaydır.

Sohbet siteleri ile farklı vede güzel hatunlarla cinsellik sohbet yapmak isteyen seks sohbet fetiş gibi katogorilerde yazmak isteyen herkesi bekliyoruz.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Facebook, Messenger teknolojisiyle Instagram sohbetini yeniden oluşturmak için çalışıyor Facebook, Messenger teknolojisiyle Instagram sohbetini yeniden oluşturmak için çalışıyor

Teknoloji dünyasını takip ederseniz, haberler sizin için yeni görünmeyecektir. Facebook, uygulamalarının mesajlaşma hizmetlerini - Instagram, WhatsApp ve Messenger - birleştirmek...

DEVAMI
WhatsApp’ta Kızlar ile Sohbet Etme ve Flört Etme? WhatsApp’ta Kızlar ile Sohbet Etme ve Flört Etme?

WhatsApp'ta kızlarla sohbet etmek öğr. Flört etmek eğlencelidir ve kıza söylenecek doğru şeyleri bilmek, bir tarih ya da daha fazla...

DEVAMI
Çevrimiçi Bir Kızla Sohbete Başlama Çevrimiçi Bir Kızla Sohbete Başlama

Online randevu, belki de hayatınızın aşkı yeni arkadaşlarla tanışma ve tanışma yeni yoludur! Yani, bir erkekseniz, kaç çekici, bekarsınız...

DEVAMI