SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

ALLAH NURUNU TAMAMYALACAK

Sosyal Ağlar!

ALLAH nurunu tamamlayacakdır.Er yada geç hiçkimse sanmasınki bizler bu dünyada ebediyen baki kalacağız ezel ve ebediyetin yegane yek sahibi ALLAH baki kalacaktır.

Değerli kardeşlerim dünya menfaatlerine aldanıpta kalplerimizi körertmiyelim birbirimizin kalbini kırmayalım 3 günlük dünya bugün var yarın yokuz bunu hiç aklınızdan çıkarmayın şimdi ölecekmiş gibi yaşayın Vallahi hiç aklınıza getirmediğimiz ölüm varya elbet birgün sizi bulacaktır ama bugün ama yarın hiç kimse kendini özel hissetmesin kalbi temiz hissetmesin hani şeytan kalplerimize vesvese verirya senin kalbin temiz ALLAH seni çok seviyor sen iyi bi insansın yap bunu yap şunu hepimiz bu melun şeytanın oyunlarını çok iyi biliyoruz kalplerimize nasıl vesvese veriyorsa aynı şekilde bizlerde ona karşılık verelim Namaz kılalım,Dua edelim,Tövbe edelim,Oruç tutalım,Zekat verelim bunları yapalımki şeytan kahru perişan olsun!!!

  • Bir an bile ALLAH’A isyan etmeyelim isyan şeytandan gelen bir vesvesedir.Tövbe haşa dinden imandan çıkarız eğerki başımıza musibet geliyorsa vardır bundada bir hayır dememiz gerekiyor hemen isyan etmeyelimki bu şeytanı sevindirmeyelim Yüce ALLAH demiyormu kullarım ne günah işlerlerse tövbe etsinler ben onları affererim benim Rahmetim sonsuzdur ben bağışlayıcıyım ben sizin Rabbinizim duygulanmamak eldemi siz söyleyin?

Rahmeti okadar sonsuzki kullarını yapdikları bi hatadan dolayı hemen affediyor böyle bir Rabbe Tövbe haşa isyan edilirmi ALLAH kullarını okadar güzel yaratmıştırki şuanki hiçbir tekneloji alet ve edevat 1 tane organı dahi yapamaz hiçbirşey kendiliğinden olmamıştır ve yaratılmamıştır herşeyin bir sebebi vardır.

Yazımızın en başında demişdik’ki ALLAH nurunu tamamlayacakdır.Bizlere müjdelediği cenneti,bizim azabından korkmamız gereken ve töğbe edip sakınmamız gereken cehennemi,kıyamet gününü ve Kur’an’ kerimde ne söylediyse hepsinin tamamlanacağını bilmelisiniz ve çoğunuz biliyorsunuz müslüman olan bütün kardeşlerim Sohbet’lerde nerde olursa olsun din kardeşlerimizi uyarmak bizim boynumuzun borcudur son olarak birdaha söylemek istiyorum!!!

ALLAH NURUNU TAMAMLAYACAKDIR!!!

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Görgü Kuralları Nedir ve Neden Önemlidir? Görgü Kuralları Nedir ve Neden Önemlidir?

Uygun görgü kurallarının temeli sosyal, mesleki ve ailevi durumlarda nazik ve kibar kabul edilen davranışlardır. İyi davranış, yaşamın birçok...

DEVAMI
Seviyeli sohbet sitesi Seviyeli sohbet sitesi

Seviyeli sohbet sitesi denilince akla gelen tek vede rakipsiz hayalsohbet odalarına hoşgeldiniz. Sitemize yerli vede yabancı bir çok insanın...

DEVAMI
SEO’da Kaliteli İçerik Önemlidir SEO’da Kaliteli İçerik Önemlidir

Arama motoru optimizasyonunuzdaki en büyük faktör nedir? Geri bağlantılarınız veya yerinde optimizasyonunuz değildir. İçeriğinizin kalitesidir. Yaklaşık on yıldır Google ve diğer arama...

DEVAMI