SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

18 Yaş üstü kadınlarla erotik sohbet chat

Zaman zaman cinsel yaşamınızı biraz renklendirmek gerekir. Bunun bir yolu seks sırasında ‘kirli’ konuşma. Ve hayır, yatakta ‘kötü’ olmak için bir porno yıldızı olmak zorunda değilsiniz çünkü biraz hile yapmak ve aptalca kelimeleri fısıldamak için küçük bir fantaziye izin vermek harika bir beceri değil.

Çoğu kadın böyle bir sohbete başlamaya cesaret edemez, çünkü eşinin nasıl yanıt verdiğinden, kaba ses çıkarıp ses vermediğinden emin değildir ve yanlış kelimeleri seçmekten ve atmosferi tamamen mahvetmekten korkmazlar. Ancak, cinsel fantezilerinizi gevşetme ve paylaşmada yanlış bir şey yoktur. Seks bittikten sonra ve ‘havalı’ olduktan sonra kendinize gülüyorsanız da, ama hepsi bu sadece fanteziler, bu yüzden isterseniz bunu yapmak için hiçbir sebep yok. Henüz emin değilseniz, işte sizin için olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacak bazı yönergeler aşağıda yazıyor.

Başlamak için, siz ve eşiniz ‘kirli’ sms mesajlarını alıp göndererek yanıt verebilirsiniz, çünkü bu, heyecanının asıl tetikleyicisinin hangi kelimelerin olduğunu bulmak için harika bir yoldur. Ona bugün ‘Seni görmek için sabırsızlanıyorum’ gibi bir mesaj gönderebilirsiniz. Bana nerede dokunmak istediğini söyle. Kelime bilginizi yatakta zenginleştirmenize yardımcı olacak erotik yerleri düşündüğünüzden emin olun.

Bana ne yapacağını söyle

Bu, ‘kirli’ konuşmanın artık bir merdiven yükseltmesini sağlayacağın son adım. Yatakta ne yapmak istediğini öğren. Gördüğünüz ve denemek isteyen bir hareketi önermeye çalışın. Havai fişek geldiğinde bu şekilde daha rahat ve özgür hissedeceksiniz.

Onun ‘erkekliğine’ çok fazla odaklanma

Bazı erkekler “erkekliklerinin” ne kadar büyük olduğunu duymaktan hoşlanırlar, ancak diğerlerinde (ortalama veya daha büyük olsalar bile) boyutlarıyla ilgili cümleler, sahip oldukları güvensizliği tetikleyebilir. Bu yüzden sadece tarafsız ve heyecanlı bir şey söylemek iyi olabilir. İyi bir deneme, sağlam bir ereksiyon hakkında ‘kirli’ bir konuşma.

Baskı hissetmeyin

Ve bazı insanlar yatakta sürtük şakalar yaparken, kirli olduğun için baskı yapmak zorunda değilsin. Belki eşiniz sevginin nazikçe sözlerinden dolayı heyecanlanır, bu nedenle öncelikle yatağınızda ne tür bir “konuşmaya” katılmak istediğinizi kabul etmeniz önemlidir. Seks sohbet odaları ile sizlere farklı vede güzel makaleler yazmaya devam edeceğiz.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Snapchat: bilmeniz gerekenler! Snapchat: bilmeniz gerekenler!

70 milyon kullanıcı ve ortalama yaş 18 olan Snapchat, gençler için her yerde bulunan bir uygulamadır. Bu fotoğraf ve video...

DEVAMI
2019 yılında en iyi 10 sohbet sitesi 2019 yılında en iyi 10 sohbet sitesi

Cam sitelerini çeşitli kategorilerde bulur, test eder ve gözden geçiririz. Size önemli olanı birkaç dakika içinde bulabilmeniz için...

DEVAMI
Evli Sohbet Odası Evli Sohbet Odası

Evli bireylerin sohbet odaları, hayatınıza biraz rahatlık getirmenin gerçekten eğlenceli ve heyecan verici bir yoludur. Evli bir yaşam sürmenin,...

DEVAMI