Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
15 Temmuz darbe girişimini yönetenlerden biri Angela Merkel’di
15 Temmuz darbe girişimini yönetenlerden biri Angela Merkel’di

Almanya’nın 15 Temmuz işgal girişimine destek verdiğini söyleyen Alman gazeteci Martin Lejeune, Diriliş Postası’ndan Sabri İşbilen’e verdiği röportajda “Angela Merkel sadece darbe girişiminin arkasında durmadı, darbeyi de planladı” dedi:


“FETÖ ve PKK terör örgütü, güç odaklarının on yıllardır Türkiye ye karşı karanlık emellerini uygulatabildikleri önde gelen gruplar olmuştur. Elbette ki Alman devleti, bu terör odaklarına karşı kendini sorumlu olduğunu hissediyor ve Türkiye’ye verdikleri zarar için kendilerine müteşekkir. FETÖ ve PKK, Alman hükümetinin, Alman gizli servislerinin ve Alman vakıflarının desteğiyle Almanya’da çok güçlendi. FETÖ ve PKK, Almanya’nın derin devletleridir.”
Merkel hükümeti neden FETÖ’yü ve PKK’yi destekliyor?

Merkel’in 15 Temmuz işgal girişiminin arkasında olduğunu söyleyebilir miyiz?

“Kesinlikle! Tabii ki bunu söyleyebilirsiniz. Angela Merkel sadece darbe girişiminin arkasında durmadı, darbeyi de planladı. Darbenin merkezi CIA için, Almanya güç odaklarının maşalığını yaptı. Almanya, güç odaklarının bir üyesidir ve 15 Temmuz’da yaralama ve ölümle sonuçlanan birçok olayda Alman vakıflar ve Alman gizli servisi BND’nin parmağı var.”

Kaynak: Yenicag.Info

BİLGİLER
tarafından 05 Eylül 2017 - 18:30 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 214 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
HayalSohbet Twitter
HayalSohbet SKYPE/MAİL
isminiz@hayalsohbet.net şeklinde E-posta aynı zamanda Live Messenger (MSN) hesabı almak için aşağıda bulunan kaydol tuşuna basınız.
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi

Sohbet Chat Zirve100 - Efsane Toplist Site Ekle